مجله اینترنتی خط نگار
با خط نگار روی خط تازه ترین های اینترنت باشید

گوشی آیفون قابل انعطاف اپل چه زمانی به بازار عرضه می‌شود؟

349

 

 

گوشی آیفون قابل انعطاف اپل چه زمانی به بازار عرضه می‌شود؟

گوشی آیفون قابل انعطاف اپل می‌تواند به زودی به بازار راه پیدا کند، اما احتمالا برای دیدن آن باید مدت زمان نسبتا طولانی صبر کنید.

هنگامی که صحبت از گوشی‌های منعطف با نمایشگر تاشو می‌شود، معمولا این نام سامسونگ است که در ذهن تداعی خواهد شد. این شرکت کره‌ای سال‌هاست که به دنبال ساخت یک گوشی هوشمند قابل انعطاف به نام گلکسی ایکس است؛ هرچند که زمان دقیق عرضه آن هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

 

آیفون قابل انعطاف ؛ محصولی برای آینده

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که اپل مشغول کار بر روی یک گوشی آیفون منعطف است؛ اگرچه امیدواریم که این محصول بتواند به زودی وارد بازار موبایل شود، اما گزارش جدیدی که به نقل از یک منبع آگاه در The Korea Times منتشر شده، نشان می‌دهد که حقیقتا چنین دستگاهی نمی‌تواند تا چند سال آینده، راهی به بازار پیدا کند.

این منبع خبری می‌نویسد:

اپل در تلاش است تا بتواند برای سال آینده آیفون‌های جدیدی با ویژگی‌های پیشرفته‌ای عرضه کند. هدف، توسعه یک گوشی آیفون قابل انعطاف است که احتمالا در چند سال آینده راهی بازار خواهد شد.

محتمل‌ترین شایعات، عرضه آیفون قابل انعطاف اپل را در سال ۲۰۲۰ عملی می‌دانند، اما این گزارش جدید نشان می‌دهد که تولید چنین دستگاهی از طرف کوپرتینو می‌تواند حتی برای چند سال دیگر به تاخیر بیافتد.

آیفون‌ با نمایشگر تاشو که قابلیت انعطاف زیادی نیز داشته باشد، نتیجه همکاری اپل با شرکت کره‌ای ال‌جی خواهد بود. چندی پیش اعلام شد که اپل برای ساخت نمایشگرهای اولد در آیفون‌های ۲۰۱۸، به جای سامسونگ، کمپانی ال جی را برای ادامه همکاری برگزیده است.


هر دو کمپانی ال جی و سامسونگ مشغول توسعه نمایشگرهای تاشو هستند. چندی قبل، نمونه اولیه‌ای ازنمایشگر اولد رول شونده ال جی به نمایش گذاشته شد.

در هر صورت، این تمام شایعاتی است که درباره آیفون قابل انعطاف اپل وجود دارد؛ گوشی هوشمندی که شاید سال ۲۰۲۰ در بازار موبایل جهان خودنمایی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.